نحوه‌‌‌ انتخاب و خرید گوشواره

یکی از زیورآلات مهم و مورد علاقه خانمها گوشواره است که در مدلهای مختلف وجود دارند. در این مطلب قصد داریم درباره نحوه‌‌‌ انتخاب و خرید گوشواره صبحت کنیم و امیدواریم مورد استفاده شما همراهان همیشگی قرار بگیرد .
هنگام خرید گوشواره باید بدانید که گزینه های فراوانی برای انتخاب شما وجود خواهند داشت. در ابتدا باید سبک مورد علاقه خود را مشخص کنید.

به اندازه موهای خود توجه داشته باشید

طول موهای شما مشخص می کند که چه نوع گوشواره ای برای شما مناسب است . انتخاب برای افرادی که موهای کوتاه دارند میتواند تنوع بیشتری داشته باشد.

گوشواره و موهای کوتاه

موهای کوتاهی که به واسطه آن لاله گوش و گردن آشکار است بیشترین بهره را از گوشواره می برد باعث میشود تا هر نوع گوشواره با هر سایزی را برای خود انتخاب کند. درخشش الماس دکمه ای ، یاقوت و سنگ های تراش خورده بر گوشهای شما قابل تحسین خواهد بود. گوشواره های خوشه ای نیز می تواند در کنار گردن شما ظاهر زیبا و کاملی ایجاد کند.

گوشواره برای موهای بلند

موهای بلندی که به صورت آبشار بر روش گوشهای می افتد براحتی میتواند گوشواره های گل گوش و توپی شکل را مخفی سازد . برای موهای بلند انتخاب گوشواره های بزرگتر و بلندتر شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. شکلهای کشیده مانند بیضی و مستطیل هماهنگی بیشتری با موهای بلند دارند.

گوشواره با مو کوتاه

آیا گوشواره های حلقه ای مناسب اند

انتخاب حلقه های بزرگ طلایی یا نقره ای در برابر آرایش موها و شکل صورت می تواند چالش برانگیز باشد. گوشواره های حلقه ای به ظاهر شما وزن و صورت شما را گردتر نشان خواهد داد. اگر صورتی کشیده و موهای بلند دارید ، گوشواره های حلقه ای می توانند آن را زیبا و مناسب جلوه دهند. در صورت گرد بودن صورت شما استفاده از گوشواره های حلقه ای صرف نظر از نوع موهای شما ، آن را گردتر جلوه خواهد داد.

گوشواره رینگی نحوه‌‌‌ انتخاب و خرید گوشواره

رنگ مو برای انتخاب گوشواره بسیار حائز اهمیت است

تمام موارد که در مورد انتخاب رنگ لباس ، کفش ، آویز ، کیف دستی و همچنین رنگ موهای خود باید به آن دقت کنید برای انتخاب رنگ گوشواره هم قابل تعمیم خواهد بود. توجه داشته باشید که گوشواره در موهای کوتاه در کنار مو قرار می گیرد و موهای بلند نقش پس زمینه برای گوشواره ایفا می کنند.

گوشواره های طلایی و نقره ای براق برای هر نوع رنگ مویی مناسب است. هنگامیکه به یک فروشگاه برای خرید گوشواره مراجعه می کنید قبل از مواجهه با انواع مختلف گوشواره با رنگ های گوناگون ، چند دقیقه ای به ارزیابی نوع و رنگ موهای خود بپردازید و با در نظر گرفتن نوع و رنگ لباس خود برای انتخاب گوشواره مناسب اقدام نمایید.
نحوه‌‌‌ انتخاب و خرید گوشواره یکی از مهم ترین چالش های خانم ها می‌باشد. آنها ظاهری زیبا به خانم ها می بخشند و موجب متمایز شدن آنها می شوند.

نکاتی که موقع خرید گوشواره باید بدانید

گوشواره های آویز، رسمی تر و زیباترند هستند.
گوشواره های میخی مزین به الماس یا مروارید، کلاسیک به شمار می آیند و با تمامی انواع لباس هاهماهنگی دارند.
گوشواره های حلقه ایی ممکن است بزرگ و چشمگیر، یا کوچک و معمولی باشند.
گوشواره های آویز دارای بیشترین تنوع را دارا هستند. برخی از آنها گوشواره ایی آویز از جنس نقره به شکل اشک یا از جنس فلزات و سنگ های گرانبها می باشند. بسیاری از جواهرفروشی ها گوشواره هایی زیبا مزین به کریستال های نه چندان قیمتی دارند، بنابراین می توانید با کمترین قیمت خریداری کنید.


در صورتی که قصد خرید گوشواره هایی مزین به سنگ های جواهر را دارید، دقت فراوانی به شفافیت و تراش سنگ ها داشته باشید. به منظور ارزیابی حقیقی گوشواره های خود باید نسبت به جنس اصلی فلز به کار رفته (طلا، نقره، پلاتین) اطمینان پیدا کنید.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات اونیکس گالری لطفا در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما عضو شوید.